7 вересня 2016 року в дошкільному закладі відбулась батьківська конференція.

Керівник закладу Хруленко Олена Василівна розповіла батькам про навчально-виховний процес, ознайомила присутніх з напрямками діяльності дитячого садочка.

Перегляд презентації дав змогу батькам уявити різноманітність та різноплановість роботи, що проводиться в дошкільному закладі: це і робота гуртка з англійської мови (керівник Хруленко О.В.), і дослідницько-пошукова робота у гуртку «Юні дослідники» (керівник Остапенко В.О.), і робота театральної студії «Веселинка» (керівник Галич Г.М.), і ще багато різних напрямків діяльності.

/Files/images/P1120137.JPG

Анкетування батьків, яке було проведено напередодні, виявило позитивні відгуки про роботу дошкільного закладу і, також, про роботу педагогічного колективу.

На конференції було вирішено ряд питань, необхідних для діяльності дошкільного закладу: забезпечення повноцінного харчування дітей, придбання посібників для навчально-виховного процесу, допомога батьків у зміцненні матеріальної бази закладу тощо.

Основним гаслом зборів були слова завідувача дошкільного закладу Хруленко О.В., що тільки спільними зусиллями колективу ДНЗ та батьків можливо зробити перебування дитини в садочку щасливим, комфортним та радісним.

/Files/images/P1120141.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 305

Коментарi