• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наступність та співпраця між ЗДО та школою

Наступність та співпраця між Оріхівським ДНЗ "Калинонька" та школою

/Files/images/90833521_large_0_9ff34_60d6ce4f_xl.png

Для колективу Оріхівського дошкільного закладу «Калинонька» проблема наступності між дошкільною, початковою ланками – одна із важливих проблем загальної освіти. Ці проблеми зорієнтовані передусім на інтеграцію двох ланок освіти.

/Files/images/i (1).jpg

Актуальна проблема сьогодення - встановити наступність на державному рівні між дошкільними навчальними закладами і початковою школою. Оскільки головним напрямом державної політики у сфері виховання проголошено особистісно-орієнтований підхід до дитини, а освіта трактується як процес, спрямований на розширення можливості компетентного вибору особистістю життєвого шляху, на її саморозвиток, то пріоритетними в оцінці ефективності виховання мають бути гуманітарні критерії благополуччя і розвитку дитини як особистості. Отже, основне педагогічне завдання дорослих – створити сприятливі умови для повноцінного життя дошкільника, для реалізації ним свого природного потенціалу (фізичного, психологічного, соціального), для прояву свого індивідуального обличчя.

Вихователі дошкільного закладу «Калинонька» та вчителі початкових класів загальноосвітньої школи тісно співпрацюють у цьому напрямку: узгоджують мету на дошкільному і початковому шкільному рівнях; взаємовідвідують навчально-виховні процеси; організовують спільну діяльність дітей ДНЗ та школи; продумують і планують спільні виховні заходи з дошкільнятами та учнями початкових класів.

25 лютого дошкільний заклад «Калинонька» приймав у себе гостей. До нас завітали учні першого класу Оріхівської ЗОШ та їх вчитель – Василевич Любов Онуфріївна на свято «Дружба починається з усмішки».

/Files/images/P1100904.JPG

Дошкільнята щиро зустрічали своїх старших друзів. Вони показали першокласникам театралізовану виставу про дружбу, яку підготували разом з вихователем Галич Ганною Миколаївною. Вони старанно готувалися до вистави і постали перед глядачами, як справжні артисти. І вітали їх, немов справжніх артистів – бурхливими оплесками та квітами, зробленими з цукерок.

/Files/images/P1100895.JPG

Учні підготували гарні слова та пісню про друзів і подарували дитячому садочку віночок дружби з яскравими стрічками, де на кожній були написані приказки та прислів’я про дружбу.

/Files/images/SAM_0903.JPG

Під час практичної роботи всі діти працювали з папером, вони виготовили білих голубів – як символ миру. Миру, який так потрібний нашій країні. Малята посадили своїх голубів на макеті планети Земля, що символічно і є надією до світлого майбутнього.

/Files/images/SAM_0849.JPG

А закінчилось свято веселими таночками та солодким застіллям. Дітлахи пригощались солодощами та фруктами і весело спілкувались. В кінці свята вихованці ДНЗ та учні першого класу обмінялись подарунками, виготовленими власноруч.

І хоч свято минуло, ще довго згадуватимуть малята веселі хвилини спілкування із старшими друзями.

/Files/images/fentezy.jpg

Вірних друзів дарують нам зазвичай дитинство і юність. І потім дружба з ними, як заповідник, усе життя зберігає мрії молодості, високі ідеали, безкорисливі почуття. А товариші юності стають старими вірними друзями, готовими поділитися останнім у важку хвилину, прийти на допомогу, розділити горе і радість.

/Files/images/kartinki/love_53.gif

Адже дружба — найпрекрасніший подарунок, зроблений людям після мудрості, сказав відомий філософ Ф. Ларошфуко

Кiлькiсть переглядiв: 1091

Коментарi